Bonbonjär med lock och fat Böhmen
2012-10-21
152889
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BONBONJÄR med lock och fat, Böhmen 1800-talets mitt, överfång i grönt, slipad och förgylld dekor, höjd med lock 17 cm
Förgyllningen något sliten, mindre nagg