Egron Lundgren akvarell
2012-10-25
152819
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med örhänge, osignerad, akvarell, 22x16 cm