James Coignard färgetsning
2012-10-30
152760
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COIGNARD, James (född 1925): Komposition, signerad J. Coignard, HC 7/16, färgcarborundum, ca 67x49 cm