Ola Billgren litografi
2012-10-30
152745
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Sovande kvinna, signerad och daterad Ola Billgren -64, 15/25, litografi, 25,5x30 cm