Hans Wigert färglitografi
2012-10-30
152739
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIGERT, Hans (född 1932): Fågelskådaren, signerad och numrerad Hans Wigert 5/80, färglitografi, ca 40x51,5 cm
En fläck