Skulptur efter Michelangelo
2012-10-26
152652
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, efter Michelangelo, "David", förgylld, höjd 117 cm
PROVENIENS: Nalle Knutsson