Knut Valinder oljemålning
2012-10-30
152630
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALINDER, Knut, (1909-1987): Orrar i skog, olja på duk, signerad, 65x101 cm