Olle Bonnier litografi
2012-10-26
152622
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): "TV", signerad och daterad Olle Bonnier, 48/60, färglitografi, 33x41 cm, med dedikation