Åke Wilhelm Andersson oljemålning
2012-10-15
152617
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Jaktmotiv, signerad ÅWA, olja på duk, 68x95 cm