Dosa emalj 1700-tal
2012-10-18
152608
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, emalj, delvis förgylld, 1700-tal, 5,5x6,5 cm
Sprickor