Ron Lior färgserigrafi
2012-10-16
152583
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RON, Lior, (född 1971): Blått hav, signerad Lior, 59/250, färgserigrafi, 54x85 cm
Repor