Axel Olson olja
2012-10-15
152567
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Strand med fiskebåtar och nät, signerad Axel Olson, olja på pannå, 18x40 cm, Tillskrift á tergo 1962