Uno Vallman olja
2012-10-15
152550
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, 39x47 cm