Skulptur i glas Sven Palmqvist för Orrefors
2012-10-16
152548
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, glas, signerad Orrefors, Sven Palmqvist, höjd 25 cm
Smärre nagg, små repor