Anna Palm gouache
2012-10-16
152516
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924): Segelbåt, signerad Anna Palm, gouache, 13,5x20 cm
Smärre ytskador