Terrin med lock 1800-tal
2012-10-16
152460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TERRIN med LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose av figurscener, diameter 24,5 cm
Locket med nagg