Ejnar Kohlmann oljemålning
2012-10-15
152357
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Vinterlandskap, signerad Ejnar Kohlman, olja på duk, 35x42,5 cm