Lambert Werner blandteknik
2012-10-15
152351
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WERNER, Lambert (1900-1983): Man i hatt, signerad och daterad Lambert Werner 62, blandteknik, 43,5x32 cm