Astri Berman-Taube mapp
2012-10-25
152331
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAUBE, Astri och Evert: Mapp: "Visor vi minns", signerade och numrerade Astri Bergman-Taube 1/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47x63 cm vardera
gulnader