Astri Bergman-Taube serigrafier
2012-10-25
152325
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mapp: "Sjösala ängar", signerade och numrerade 1/220, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
gulnader