Victor Vasarely färgserigrafi
2012-10-15
152311
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 55/250, färgserigrafi, 68x68 cm
Glas saknas