Lennart Olausson oljemålning
2012-10-15
152295
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLAUSSON, Lennart (född 1944): Landskap i dimma, signerad och daterad Lennart Olausson 85, olja på duk, 82x100 cm