Mask Kela
2012-10-17
152288
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MASK, DR Kongo, Kela, Umungoprovinsen, patinerat trä, höjd 27 cm, Proveniens: Bjarne & Daphy Müller
Lagning