Torsten Renqvist etsning
2012-10-25
152193
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm