Olle Nordberg oljemålning
2012-10-15
152176
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Stadsbild, signerad Olle Nordberg 63, olja på pannå, 30x50 cm