Vaser lackarbete Kina
2012-10-12
152102
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, lackarbete, Kina, 1800-tal, höjd 12 cm
Invändiga skador