Anders Zorn etsning
2012-10-15
152093
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): En gravör, signerad Zorn, utförd 1889, etsning, I. 11,8x8, H&H 25
Ej examinerad utanför ram