Alf Lindberg oljemålning
2012-10-14
152052
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDBERG, Alf (1905-1990): Hus och träd signerad Alf Lindberg, olja på duk, 43x55 cm