Nils Kölare litografi
2012-10-14
152010
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -87, numrerad 7/125, litografi med tusch, 59x49 cm