Kindjal
2012-11-08
151992
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KINDJAL, 1900-tal, klinga med försilvrad dekor, balja och fäste i koppar med emaljdekor, längd 53 cm
Slitage