Ljuskrona venetiansk stil
2012-10-12
151989
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA, 5-armad, venetiansk stil, höjd 140 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet
Ljusmanschetterna med smärre fotnagg