Lennart Aschenbrenner färglitografi
2012-10-14
151955
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -82, färglitografi, 30/72, 29x38 cm