Oljemålning
2012-10-27
151935
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 47x69 cm