Snapplåspistoler
2012-11-08
151828
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SNAPPLÅSPISTOLER, 1 par, spanska, pipor signerade Cominazzo, längd 40 cm
Skador