Justus Lundegård oljemålning
2012-10-14
151820
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånskt landskap med bro, signerad Lundegård , olja på duk, 40x63 cm