Yrjö Edelmann digitaltryck
2012-10-13
151813
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslaget paket vid havet, signerad och numrerad Y Edelmann 78/150, digitaltryck, 77x90 cm