Madeleine Pyk oljemålning
2012-10-11
151812
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK Madeleine (född 1934):"Paramountorkestern", signerad M Pyk, olja på duk, 35x 46 cm