Richard Ryan färgserigrafi
2012-10-13
151781
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYAN, Richard (född 1974): Hommage à Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 86/140, färgserigrafi, 79x134 cm, oramad