Carsten Regild akvarell
2012-10-11
151765
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition, signerad och daterad C. R. -84, akvarell på papper, 24x34 cm