Uno Vallman oljemålning
2012-10-13
151694
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Komposition, signerad, olja på duk, 46x54 cm