Oljemålning på pannå
2012-10-10
151637
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Skärgårdsklippor med barn, olja på pannå, 39x61 cm