Yrjö Edelmann färglitografi
2012-10-10
151617
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y Edelmann, 113/ 150, färglitografi, 52x78 cm