Orientmatta Kina
2012-10-10
151606
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kina, art deco, antik, ca 495x300 cm
Äldre lagning, slitage, frans- och mattkant slitna