F Lindberg Hardangerfjorden
2012-10-17
151583
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900: Hardangerfjord, signerad F Lindberg, olja på duk, 74x101 cm