Axel Peter oljemålning
2012-10-10
151540
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Utsikt mot Stadsgården, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 34x46 cm