Axel Peter oljemålning
2012-10-10
151538
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Motiv från Skeppsholmen, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 54x64 cm