Peter Dahl ur Fredmans epistlar
2012-10-10
151515
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934), 2 st: "Som är dess sista tankar", "Till bränvins-advocaten fader Kulkus..." - Fredmans Epistel 27, 60, signerade Peter Dahl, färglitografier, 43x29, oramade i originalomslag