Theo Tobiasse färglitografi
2012-10-09
151464
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (född 1927): Exodus, signerad Theo Tobiasse, 16/135, färglitografi, 45x60 cm