Kurt Jungstedt olja
2012-10-12
151444
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): Hamnen i Camogli signerad Jungstedt, monogramsignerad och daterad a tergo -54, olja på duk, 65x81 cm