Johan Bladh olja
2012-10-12
151438
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Fäbodsinteriör med handarbetande kvinnor, signerad och daterad Joh Bladh -43, olja på pannå, 50x61 cm